Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 12:08

17 вересня в сесійній залі Маньківської селищної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Працівників та ветеранів служби цивільного захисту України привітали очільник Маньківської громади Валерій Івасюк та представники Буцької територіальної громади секретар селищної ради Лариса Бабак та староста сіл Багва та Улянівка Володимир Заболотній.

Валерій Аксентиійович висловив подяку усім рятівникам Маньківщини, які щодня, ризикуючи  життям, гасять пожежі, рятують від лиха людей та матеріальні цінності, за сумлінну службу та оперативність при виконанні поставлених завдань,  побажав міцного здоров’я, особистого щастя, добра, миру і злагоди у родинах! А найголовніше – якомога менше тривожних викликів.

Кращих працівників підрозділу  було нагороджено грамотами селищної ради.

Після урочистої частини аматори сцени Маньківського селищного центру культури та дозвілля подарували присутнім прекрасну концертну програму.