Черкаські велосипедисти повернулися з “бронзою” чемпіонату України

Дата: 28.09.2021 15:35

Чемпіонат України в парній багатоденній гонці (ІІІ ранг) з велосипедного спорту (маунтенбайк) відбувся у Рівному з 22 до 26 вересня. За медалі на трасах змагались учасники з низки областей.

Черкаську область представляло 16 спортсменів з комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 та школи вищої спортивної майстерності. Деяким з ним вдалось привезти нагороди.

Віталій Новаковський та Костянтин Рибарук серед чоловіків за сумою трьох етапів багатоденної парної гонки здобули бронзові медалі чемпіонату.

А серед юніорок Іванна Трипутень та Єлизавета-Софія Зубкова за сумою трьох етапів багатоденної парної гонки посіли третє місце.