Оголошення про скликання чотирнадцятої сесії Маньківської селищної ради

Дата: 28.09.2021 15:48

Фото без опису Відповідно до розпорядження селищного голови від 27.09.2021 року  № 107-ОД «Про скликання чотирнадцятої сесії селищної ради» чергова чотирнадцята сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 07 жовтня 2021 року, початок - о 10-00 год.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної  ради від 23.12.2020 № 3-10/VIII «Про бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2021 рік»
  2. Про утворення старостинських округів Маньківської селищної територіальної громади
  3. Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости
  4. Про внесення змін до рішення від 08.12.2020 № 2-24/VIII «Про затвердження Положення про старосту»
  5. Про встановлення надбавок, преміювання селищному голові на ІV квартал 2021 року
  6. Про призначення   стипендій (премій)  обдарованим   учням  (вихованцям) та одноразових   грошових    винагород  педагогічним    працівникам   за   підготовку   переможців.
  7. Про внесення змін до програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Маньківської  територіальної громади  на період 2021-2025 роки
  8. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
  9. Про затвердження у новій редакції Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради.
  10. Про скасування рішень селищної ради  від 11.02.2021 р. №5-37 /VIII та від  08.07.2021 р. №11-125/VIII.
  11.  Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Маньківської селищної територіальної громади об’єктів права державної власності – нерухомого майна, закріпленого за Уманською районною державною адміністрацією.
  12.  Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Маньківської селищної територіальної громади об’єктів права державної власності – окремого індивідуального визначеного майна державної власності, закріпленого за Уманською районною державною адміністрацією.
  13. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунального майна Маньківської селищної ради згідно затвердженого переліку другого типу.
  14.  Про звернення депутатів Маньківської селищної ради щодо недопущення підвищення тарифів на природний газ та електроенергію.
  15. Блок земельних питань.