Привітання селищного голови з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2021 15:51

Шановні  освітяни ! Прийміть найщиріші вітання із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти! Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громадии. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Тож висловлюю сердечну вдячність вам, дорогі освітяни, за вашу невтомну працю, добросовісне служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам успіхів у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться щирою радістю, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України і нашої славної Маньківщини.

З повагою,

Селищний голова                          Валерій ІВАСЮК