Проходження військової служби за контрактом (навчання) в Державній прикордонній службі України імені генерал-майора Ігоря Момота

Дата: 01.10.2021 16:22

Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота є державним професійно-технічним навчальним закладом, що здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення професійної кваліфікації персоналу Державної прикордонної служби України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» за професіями (спеціальностями): За державною ліцензією: «Молодший інспектор прикордонної служби»; «Водій автотранспортних засобів (категорія А,В1,В,С)»; «Кухар 3 розряду».

За відомчими програмами: «Дільничний інспектор прикордонної служби»; «Інспектор прикордонної служби»; «Інспектор прикордонної служби – дозиметрист»; «Інспектор прикордонної служби - санінструктор мобільного підрозділу»; «Водій-механік та навідник-оператор БТР («Когуар», «Тритон»); «Оператор БпЛА» (БпАК); «Оператор МТК»; «Старший технік-пілот дешифрувальник БпАК»; та за іншими військовими спецальностями.

Телефони контактних осіб  (067) 4708713, (098) 3956378.