Новим сучасним обладнанням оновлено кабінет робототехніки Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1

Дата: 08.10.2021 14:18

4 жовтня 2021 року Маньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 поповнився новим сучасним обладнанням для кабінету робототехніки. Завдяки активні позиції відділу освіти, молоді та спорту, депутатського корпусу Маньківської селищної ради та за рахунок співфінансування з обласного бюджету 50х50 було придбано:

• 4 набори LEGO;
  • 3-D  принтери;
  • 3-D   сканери;
  • 3 ноутбуки;
  • документ-камеру.

Тепер здобувачі освіти матимуть змогу друкувати 3-D моделі самостійно,відскановувати та створювати макет на комп’ютері. А завдяки новим наборам  LEGO, зможемо залучити до навчання більшу кількість юних робототехніків.

Адміністрація Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, вчителі та учні, щиро дякують  всім,  хто долучився до придбання обладнання в кабінет робототехніки. Це  поклало початок для створення STEM-лабораторії.