На Маньківщині відбулися заходи до Дня захисника і захисниці України та Дня українського козацтва

Дата: 14.10.2021 20:16

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі. День захисника та захисниці України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Фото без опису   Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисника та захисниці України та Дня українського козацтва відбулась святкова хода та урочисте покладання квітів до меморіальної дошки Героям-борцям за незалежність України. Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх захисників України і нашого Маньківського краю, що загинули, захищаючи рідну землю. Звертаючись з вітальними словами до захисників України, очільник громади Валерій Івасюк подякував всім воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажав їм міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотизму, земних гараздів, миру, злагоди і козацької вдачі та Божого благословення. Маньківським селищним головою було відзначено учасників бойових дій Почесними Подяками та медалями «За заслуги».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Після всі бажаючі взяли участь у Всеукраїнському патріотичному забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” на знак ушанування пам’яті полеглих військовослужбовців.

Під час перегляду святкової концертної програми від працівників селищного центру культури та дозвілля всіх присутніх мали змогу почастувати козацький куліш від козаків Маньківщини та гарячі напої з короваєм.

Напередодні Дня захисника та захисниці України маньківчани вирішили доєднатися до акції з висадки дерев, яка пройшла по всій Україні. Разом з учасниками бойових дій в зоні АТО (ООС) учні Маньківської школи-гімназії посадили в шкільному садку 10 яблуньок для того, щоб подякувати військовим за мирне небо. Учасники акції зможуть доглядати за своїми деревами. Організатори стверджують, що схожі заходи сприяють збільшенню зелених зон у селищі та поповнюють продуктовий склад закладу свіжими яблуками.