НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ

Дата: 20.10.2021 19:26

Фото без опису  Відповідно  до  вимог  постанови  Кабінету  Міністрів  України   від   09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину  та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2” зі змінами, рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації (протокол № 23 від 13.10.2021) на території Черкаської області, що перебуває у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, запроваджуються посилені обмежувальні протиепідемічні заходи.

Мова, зокрема, про міжрегіональні пасажирські перевезення, які мають здійснюватися за умови наявності у водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного з таких документів:

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (або отримання 1-ї дози);

міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує факт вакцинації;

негативний результат ПЛР тесту;

документ, що підтверджує одужання особи від СOVID-19 (чинність якого підтверджена Єдиним порталом електронних послуг);

експрес-тест на визначення антигену корона вірусу (діє 72 год.).

Слід зазначити, що відповідальність за наявність зазначених документів у екіпажу та пасажирів несе перевізник.

Правила поширюються на регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення міжобласного сполучення. Відповідно вони стосуються автомобільного та залізничного транспорту.

Правила не застосовуються до міських та внутрішньо обласних перевезень.