Про реформу шкільного харчування

Дата: 25.10.2021 21:49

21 жовтня 2021 року, на базі мистецького ліцею «Зміна» Дніпровського району м. Києва відбувся навчально – практичний семінар, присвячений актуальним питанням щодо реформування системи дитячого харчування в освітніх закладах та новим вимогам Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. У складі делегації освітян Черкаської області в семінарі взяв участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Юрій Безверхий.

У ході зустрічі присутні обговорили вимоги нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, а саме:  забезпечення збалансованого раціону харчування для нормального росту і розвитку дитячого організму та попередження харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій в організованих колективах, впровадження нового 4-тижневого меню для школярів, яке включатиме 160 страв, які використовуватимуть залежно від кратності харчування для кожного окремого закладу освіти.

Майстри закладу презентували досвід щодо організації безпечного здорового харчування у закладі освіти.