Вітання голови громади Валерія Івасюка з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 07:59

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери !  Від імені депутатського корпусу Маньківської селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом!

Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

Дякуємо вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Впевнений, що Ви і надалі з притаманними Вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя  громадян нашої громади.

Хай благодатна осіння пора наповнить ваші серця теплом і відчуттям потрібності людям, життя сповниться миром, злагодою, стабільністю, добробутом, любов’ю і впевненістю у майбутньому.

Сил вам для нових добрих справ в ім’я кращої долі нашої єдиної, незалежної держави.

Селищний голова        Валерій ІВАСЮК,

виконавчий апарат  та депутатський корпус Маньківської селищної ради