Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Спеціалізовані консультаційні сесії з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі Оn Frontiers

Дата: 15.11.2021 08:23
Кількість переглядів: 372

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі Оn Frontiers.

Платформа Оn Frontiers дозволяє швидко зв'язатися з експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш завдяки вебконсультаціям. Клієнтами платформи Оn Frontiers є провідні компанії зі списку Fortune 500, а також визнані світові бренди: Воsе, Dеlоіttе, ОРІС, RоскеFеllеr Fоundation, DHL, Тhe Word Bаnк та інші. Українські підприємці зможуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань свого бізнесу.

Протягом минулого місяця 10 українських компаній вже отримали консультаційну підтримку від експертів платформи з різних питань щодо розширення та розвитку діяльності компанії як на внутрішньому, гак і на зовнішньому ринках. Наразі ж українські підприємці мають можливість отримати безкоштовні консультації від провідних міжнародних експертів в рамках другої хвилі набору.

В рамках другої хвилі набору консультації зможуть отримати лише 10 компаній. Дедлайн подачі заявок: 24 листопада 2021 р.

Для участі у консультаціях Оn Frontiers компанія має відповідати наступним критеріям:

в ініціативі можуть взяти участь українські підприємства будь-якої форми власності (ФОП та юридичні особи) з будь-якого регіону України, які офіційно зареєстровані та є суб’єктами мікро-, малого і середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України, провадять свою діяльність на території України, а також можуть вести діяльність в інших країнах;

щонайменше 51% акцій компанії належить громадянам України (відповідно до Статуту);

підприємство не розміщене та не веде свою діяльністю на тимчасово окупованих територіях України та АРК Крим;

підприємство не веде діяльність у Російській Федерації та не входить до санкційних списків;

підприємство не працює у сфері виробництва, торгівлі зброєю, тютюном та алкогольними виробами;

підприємство не перебуває у процесі припинення або банкрутства;

підприємство має власний вебсайт, або сторінки у соціальних мережах; підприємство не займається професійним консультуванням інших підприємців та не надає такі послуги на регулярній основі.

 

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступна на порталі Дія.Бізнес за посиланням - https://bit.ly/ЗхО9gМg.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень