Оголошення про скликання пятнадцятої сесії Маньківської селищної ради

Дата: 15.11.2021 16:26

Фото без опису   Відповідно до розпорядження селищного голови від 12.11.2021 року  № 127-ОД «Про скликання пятнадцятої сесії селищної ради» чергова пятнадцята сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 25 листопада 2021 року, початок - о 10-00 год.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у Маньківській селищній територіальній громаді Черкаської області.
  2. Про затвердження Стратегії розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки.
  3. Про внесення змін до Комплексної програми Маньківської селищної ради «Турбота» на 2021-2025 роки.
  4. Про внесення змін до рішення селищної  ради від 23.12.2020 № 3-10/VIII «Про бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  5. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-12  від 08.12.2020  року «Про затвердження структури виконавчих органів Маньківської селищної  ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами).
  6. Про внесення змін до рішення сесії Маньківської селищної ради від 23.12.2020 № 3-13/VIII «Про затвердження структури та загальної  чисельності працівників сектору культури та туризму Маньківської  селищної ради Черкаської області на 2021 рік».
  7. Про затвердження старости Дзензелівського  старостинського  округу.
  8.  Про затвердження старости Молодецького старостинського округу.
  9. Про затвердження старости Поминицького  старостинського округу.
  10. Про затвердження старости Рогівського  старостинського округу.
  11. Про внесення змін до рішення від 08 грудня 2020 року № 2-23/VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021  рік».
  12. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Маньківської селищної ради на 2022  рік.
  13. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Маньківської  селищної ради VIIІ скликання
  14. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08 липня 2021  № 11-2/VIII «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради та пропозиції її розподілу та примірних договорів».
  15. Про  включення об'єктів  оренди  до Переліку другого типу.
  16. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунального майна Маньківської селищної ради згідно затвердженого Переліку  першого типу.
  17. Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів комунального майна Маньківської селищної ради згідно затвердженого Переліку  другого типу.
  18. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради Черкаської області (нова редакція)
  19. Про зміну юридичної адреси закладів освіти.
  20. Про зміну юридичної адреси закладів дошкільної освіти.
  21. Про зміну юридичної адреси ДЮСШ.
  22. Про внесення змін до рішення сесії від 08.12.2020 року №2-18/VIII «Про прийняття до комунальної власності Маньківської селищної ради закладів освіти»
  23. Про  надання згоди на передачу   в оренду комунального майна, що підлягає передачі в оренду на аукціоні.
  24. Про  надання згоди на передачу   в оренду комунального майнащо підлягає передачі в оренду без проведення аукціону.
  25. Про  надання згоди КНП «Маньківська БЛ» на передачу  в оренду комунального майна
  26. Про затвердження  фінансового плану підприємства КНП «Маньківська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік.
  27. Про затвердження  фінансового плану підприємства КНП «ЦПМСД» на 2022 рік.
  28. Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Маньківської селищної ради за 2020-2021 роки
  29. Блок земельних питань.