A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Обрано кандидатуру на посаду старости Рогівського старостинського округу

Дата: 16.11.2021 08:26
Кількість переглядів: 264

12 листопада 2021 року у селі Роги, відбулося громадське обговорення кандидатури старости.  Відповідно до Порядку проведення обговорення кандидатури старости, затвердженого рішенням селищної ради від 07.102021 №14-5/VIII, у вказаному населеному пункті 03.11.2021 року було проведено громадське опитування жителів. На обговорення, відповідно до розпорядження селищного голови від 04.11.2021 № 125-ОД  виносилася кандидатура гр. Лісовець Марини Сергіївни, 02.07.1985 року народження, місце народження село Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, жителька села Роги, вул. Молодіжна, 4а.

Фото без опису

За результатами опитувань, кандидатура Марини ЛІСОВЕЦЬ  на посаду старости Рогівського старостинського округу була підтримана жителями округу. Старостинський округ налічує 677 жителів, які є громадянами України і мають право голосу на виборах. Згідно законодавства, у старостинському окрузі з кількістю жителів до  1500 осіб кандидат вважається погодженим з жителями округу, якщо отримав більше 20 відсотків голосів, тобто мінімальна кількість голосів для подолання  20% по Рогівському старостинському округзі становить 135 осіб. Кандидатура  ЛІСОВЕЦЬ Марини отримала підтримку 292 голоса, що у відсотковому співвідношенні становить 43,13%, згідно листів опитування № 1,2,3,4 від 10.11.2021р.(додаються до протоколу). Тому кандидатуру Марини Сергіївни можна вважати погодженою з жителями відповідного старостинського округу.

Фото без опису

Під час громадського обговорення Лісовець М.С. розповіла про свою роботу на посаді старости  села Роги з додаванням фото звіту про здійснені заходи. Подякувала небайдужим підприємцям, товаровиробникам, які надавали фінансову підтримку, а також допомагали робочою силою та технікою.

Фото без опису

Жителі села підняли питання проїзду через село вантажних  високотонажних автомобілів, які спричиняють руйнування будинків та доріг населеного пункту, а також запропонували урівняти всіх жителів, оскільки проїзд дороги на с. Косенівка було перекрито бетонними блоками, тому висловили бажання перекрити рух і по вулиці Велика, або прийняти блоки по вулиці Гагаріна. Також висловили свою підтримку діючій старості села.

Фото без опису

Фото без опису

Більшістю голосів було прийнято рішення вважати громадське обговорення кандидатури  на посаду старости Рогівського старостинського округу таким, що відбулося в повному обсязі. Винести кандидатуру Лісовець Марини Сергіївни на затвердження Маньківською селищною радою на посаду старости Рогівського старостинського округу, про що членами оргкомітету було складено відповідний протокол.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Протокол № 4 проведення громадського обговорення кандидатури старости Рогівського старостинського округу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень