Використання квест – технологій в освітньому процесі закладу дошкільної освіти

Дата: 19.11.2021 08:55

15 листопада 2021 року відбувся  вебінар для вихователів закладів дошкільної освіти за темою « Використання квест – технологій в  освітньому процесі закладу дошкільної освіти». Метою проведення вебінару було ознайомлення педагогів з особливостями проведення квест – технологій в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, як інноваційної форми роботи.

Методист методичної служби Монько В.В. ознайомила учасників вебінару з аспектами організації квесту в закладі дошкільної освіти.

Вихователі  Вікторівського закладу дошкільної освіти (ясла –садок) «Ялинка» Війтенко В.І. та Омельчук Л.М. презентували досвід роботи по розвивальному значенню квест – технологій  в закладі дошкільної освіти. Учасники вебінару переглянули презентацію «Мандрівка казковими стежинами».

Майстер – клас «Я успішний педагог»провела вихователь Кищенецького закладу дошкільної освіти (ясла –садок) «Берізка» Діденко О.А. на якому учасники квесту рухались за певним маршрутним листом, відвідували станції, на яких виконували завдання з певної тематики.

Під час підведення підсумків методист підкреслила актуальність та важливість  використання квестів в освітньому процесі. Учасники вебінару отримали методичні рекомендації.