Проводяться перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання

Дата: 19.11.2021 15:45

З метою  перевірки дотримання санітарного законодавства та протиепідемічних заходів з профілактики гострої респіраторної хвороби  COVID-19 , враховуючи вимоги  постанови Кабінету Міністрів України від  09.12.2021 №1236 Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних  заходів з метою запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, у межах повноважень, на території Маньківської  селищної  територіальної громади здійснюються перевірки стану забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя.Фото без опису

Моніторинговою групою з питань перевірок стану забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя на території Маньківської селищної територіальної громади у складі працівників Маньківського управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби України в Черкаській області, відділу поліцейської діяльності № 1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, Маньківської селищної ради продовжуються перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на території Маньківської селищної територіальної громади.

16 листопада робоча група відвідала спортивно-оздоровчий комплекс “Заріччя”, підприємства громадського харчування, ряд торгівельних закладів смт Маньківка, де відбулися співбесіди із керівництвом та працівниками магазинів, здійснено огляд приміщень на предмет забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя, дотримання протиепідемічних заходів. Робота в цьому напрямку триває.

Звертаємось до жителів Маньківської селищної територіальної громади щодо утримання вимог соціальної відповідальності для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя нашої території.