Міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе»

Дата: 29.11.2021 17:05

24 листопада 2021 року у м.Городище Черкаської області, відбувся форум міжнародного культурно-соціального проєкту «Таємниці України для тебе», метою якого, є залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Вона включатиме в себе інформацію про: види народних ремесел, рецепти автентичної української кухні, маловідомі історичні та культурні пам’ятки з різних регіонів України.

Конкурсна робота викладачки образотворчого мистецтва Маньківської ДШМ – Бас Світлани Миколаївни ввійшла в список переможців (із 5 тис. учасників – 333переможців). Учасниками даного проекту були майстри із усіх регіонів нашої країни.

Варто зазначити те, що завдяки сектору культури і туризму Маньківської селищної ради викладач мала змогу прийняти участь у церемонії нагородження та відвідати форум з збереження народних традицій.

Відродження нематеріальної культурної спадщини, являється пріоритетним завданням культури нашої громади. Отож, бажаємо викладачу творчої енергії на тяжкому шляху народного мистецтва.