Дата: 06.12.2021 08:50

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Закону України «Про засади державної регіональної політики» Маньківською селищною радою розробляється проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки (далі - проєкт Програми).

З проєктом Програми можна ознайомитися в секторі економічного розвитку та інвестицій Маньківської селищної ради та на сайті Маньківської селищної територіальної громади. Із зауваженнями та пропозиціями до проєкту Програми звертатись до 20.12.2021 до сектору економічного розвитку та інвестицій Маньківської селищної ради: вул. Шевченка, 9, І поверх, кабінет № 4, тел. 6-15-78, email: mankivka_econinv@ukr.net.

Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.