Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Адміністратора відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Маньківської селищної ради (віддалене робоче місце в с. Паланочка Молодецького старостинського округу

Дата: 09.12.2021 12:35
Кількість переглядів: 818

Виконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування : Адміністратор відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Маньківської селищної ради (віддалене робоче місце в с. Паланочка Молодецького старостинського округу).

Фото без опису

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

Документи, що подаються на конкурс:

 1. Заява про участь у конкурсі.
 2. Особова картка ( форма П-2 ДС).
 3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.
 4. Копія паспорта.
 5. Копія ідентифікаційного коду.
 6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 7. Копія документів про освіту.
 8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно – господарської роботи виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт. Маньківка вул. Шевченка, 9, тел. 6-10-82.

 

Вимоги 

до кандидатів на заміщення вакантної посади

посадових осіб місцевого самоврядування

Маньківської селищної ради

 1. Громадянство України.
 2. Наявність вищої освіти не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи
 3. Знання Конституції України, Законів України: «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», « Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади Маньківської селищної ради.
 4. Вільне володіння державною мовою.
 5. Володіння персональним ком’ютером в режимі користувача.

Розпорядження від 06.12.2021 р. № 388-ОС Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування.

Додатки до розпорядження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень