У Маньківщині тривають перевірки дотримання карантинних протиепідемічних заходів

Дата: 09.12.2021 12:40

Моніторингова група з питань перевірок стану забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя на території Маньківської селищної територіальної громади у складі працівників Маньківського управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби України в Черкаській області,

Фото без описуМаньківського відділення Уманського районного відділу державної установи “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”, відділу поліцейської діяльності № 1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, Маньківської селищної ради продовжує перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на території Маньківської селищної територіальної громади.

Так за період з 1 по 6 грудня проведено 26 перевірок соціально значущих об’єктів, закладів торгівлі, громадського транспорту, закладів дошкільної освіти та інших об’єктів з масовим перебуванням людей. Порушення санітарного законодавства, протиепідемічних заходів виявлені у 23 % випадків. Найбільш характерними порушеннями залишаються недотримання дезінфекційного та маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, недотримання дистанції відвідувачами закладів, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту тощо.

За результатами проведених перевірок соціально важливих об’єктів за виявлені порушення санітарного законодавства на посадових осіб складено 2 адміністративні протоколи, керівникам підприємств, установ надано відповідні пропозиції щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.