Успішно здолали марафон компетентнісного оцінювання

Дата: 13.12.2021 17:08

Третій   рік   поспіль   тривав   пілотний   проєкт   із   сертифікації   компетентностей   вчителів   початкових   класів,   який   щойно   дійшов   до   завершення. Цьогоріч результативно    його     пройшли  Єрмак   Лариса   Олексіївна та   Іващук   Людмила    Григорівна,   вчителі  початкових   класів    Подібнянського     та   Маньківського   ЗЗСО   І-ІІІ   ступенів  №1. Вітаємо  переможців,  адже  вони успішно здолали марафон компетентнісного оцінювання.

Загалом   по  Україні   успішно    пройшли   сертифікацію   у   2021   році   1025   учителів   початкових   класів  (58,4%  від   зареєстрованих).

Слід  зауважити,  що  в   Маньківській   ТГ   сертифікованих  учителів  троє. (Вовк  Людмила  Сергіївна,  учитель  початкових  класів  Кривецького  ЗЗСО  І-ІІ  ступенів,  -   у   2019 році).

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи   незалежними  експертами Державної служби  якості освіти  України.

За   словами  Голови Державної служби якості освіти   України  Руслана ГУРАКА «Сертифікація як важливий елемент реформи Нової української школи перейде в базову, а згодом – і в профільну школу».