Подарунки від "Черкащан" до дня Святого Миколая

Дата: 17.12.2021 15:42

Стало традицією напередодні улюбленого дитячого свята – дня Святого Миколая дарувати дітям подарунки. Не став виключенням і цей рік.

Напередодні свята  16 грудня  у Подібнянський заклад освіти завітали гості щоб привітати дітей із святами. Шевченко В.П., депутат Маньківської селищної ради від ВО «Черкащани», голова СФГ «Шевченко», подарував учням у їхню новостворену кімнату-relax крісла-мішки й торбинки, щедро набиті солодощами  для кожного учня молодшої ланки.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Безверхий Ю.М. урочисто вручив лідерам шкільного самоврядування «Сертифікат» на придбання спортінвентаря на суму 2000 гривень, Віштак І.А., депутат обласної ради від ВО «Черкащани» передав на заклад ноутбук «Lenovo».

Не оминули гості своєю увагою і дошкільні заклади. У цей день  подібнянська та нестерівська малеча отримала торбинки з солодощами, від яких  на їх обличчях з’явилась  щаслива усмішка, дитяча радість.