Таємна ніч Святого Миколая

Дата: 20.12.2021 12:34

Саме 19 грудня вночі відбуваються дива. Дітвора заздалегідь пише листи Святому Миколаю зі своїми побажаннями, які кладе у поштову скриньку або залишає за вікном, чекає свята і обов'язково дочекається. Святий Миколай мандрує країною, заходить в кожну домівку.

17 грудня завітав він і до учнів закладів загальної середньої освіти селища Маньківка. Зустріч з казковим Миколаєм у цьому році була незвичайною. Адже, щоб зустрітися з ним, дітям довелося потрапити в казку, познайомитися з казковими  героями - чортиками Антипком і Прутиком, Лялькою, Котиком, Цукеркою.  І ось казка починається.

Святковий настрій для учасників казкового дійства подарували юні артисти Маньківського ЦДЮТ, МАН: вихованці зразкових колективів «Міраж» (керівник Наталія Квітченко), «Вікторія» (керівник Валентина Давидчик) та вихованці гуртка вокального співу Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія» (керівник КвітченкоВ.С.).

Глядачі з цікавістю спостерігали за подіями вистави «Таємна ніч Святого Миколая» та грою юних акторів. Наприкінці вистави, вражені святковою атмосферою та чудовою казкою, віддячили театральному колективу бурхливими оплесками.

Вихованці закладу теж отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показавши свої таланти під час виступів.