До уваги фізичних та юридичних осіб Маньківської територіальної громади

Дата: 20.12.2021 14:56

У зв’язку із настанням зимового періоду та з метою недопущення потрапляння в навколишнє середовище небезпечних речовин, Маньківська селищна рада просить осіб, на підконтрольній території яких зберігаються засоби хімічного захисту рослин, є склади отрутохімікатів, сміттєзвалища, полігони та інші потенційно небезпечні об’єкти, забезпечити вжиття всіх необхідних заходів щодо їх захисту від підтоплення.

А також, прохання, у разі виявлення несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, повідомляти їх місце розташування відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою Маньківської селищної ради за телефоном (04748) 6-11-35 або на електронну адресу mankotgzem2021@gmail.com.