Вітання голови громади з нагоди 31-ої річниці утворення Державної служби зайнятості

Дата: 21.12.2021 10:16

Сьогодні 21 грудня  виповнюється 31-а  річниця з дня утворення в Україні Державної служби зайнятості - органу, який оперативно реагує на всі процеси, що відбуваються на ринку праці, забезпечує соціальний захист громадян від безробіття, проводить профорієнтаційну роботу, організовує підготовку та перепідготовку фахівців.

Спостерігаючи за роботою колективу Маньківської філії Черкаського обласного центру зайнятості, ми щоразу упевнюємося, що досвід та компетентність, професіоналізм та відповідальність, людяність і порядність - це ті чесноти, що завжди допомагають Вам долати труднощі і досягати успіху.

Бажаємо Вам подальших успіхів у роботі!  Хай Ваш багатий інтелектуальний потенціал буде затребуваним та гідно оціненим. Нехай у ваших домівках буде завжди тепло та затишно, а щоденна робота викликає повагу і довіру громадян. А впевненість у завтрашньому дні нехай завжди наповнює Ваші серця та надихає на подальші перемоги в усіх справах та починаннях. Миру Вам, благополуччя і добра!

Селищний голова               Фото без опису        Валерій ІВАСЮК,

виконавчий апарат  та депутатський корпус  Маньківської селищної ради