Привітання очільника громади Валерія ІВАСЮКА з Днем енергетика !

Дата: 22.12.2021 08:23

Шановні  фахівці енергетичної галузі ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика! Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею доносите до кожної оселі, кожного підприємства Маньківщини.

Слова вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашої громади завдячують теплом і світлом у своїх домівках. Високо цінуємо великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.

У сучасному конкурентному середовищі можна досягти успіху тільки завдяки кардинальній модернізації галузі, впровадженню нових форм ринкових відносин, інноваційних технологій видобування, транспортування і збереження енергії.

Від щирого серця бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам і Вашим сім’ям!

Селищний голова                                        Валерій  ІВАСЮК

виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної ради