Ноутбук кожному вчителю !!!

Дата: 22.12.2021 17:08

21 грудня 2021 року в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», за умов співфінансування державного та місцевого бюджетів, педагогічні працівники Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 та Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – гімназія» отримали ноутбуки (31 та 20 штук відповідно), які  оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.