Привітання керманича селищної ради Валерія ІВАСЮКА з Днем працівників архівних установ !

Дата: 24.12.2021 10:24

Шановні працівники архівних установ! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ.  Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.

Висловлюю Вам слова глибокої вдячності за працю й турботу про надійне збереження архівної спадщини. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь.

Тож нехай у ці зимові передноворічні дні ваші серця сповняться оптимізмом, натхненням на здійснення планів і задумів, вірою в день прийдешній.

Бажаю Вам здоров’я, родинного тепла, щастя, святкового настрою і нових трудових звершень на благо і добробут нашої країни.

Селищний голова                                        Валерій  ІВАСЮК

виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної ради