Діалог влади і бізнесу: Валерій ІВАСЮК провів робочу зустріч із суб’єктами господарювання

Дата: 06.01.2022 14:29

У зв’язку із прийняттям рішення Маньківської селищної ради № 15-1/УІІІ від 25.11.2021 року «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у Маньківській селищній територіальній громаді Черкаської області» та з метою ефективного використання земельного фонду та забезпечення єдиного підходу при укладенні договорів оренди землі, а також для формування збалансованого бюджету та оперативного вирішення питань у сфері землекористування, Маньківською селищною радою розпочато роботу по переукладанню договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності із збільшенням відсоткової ставки орендної плати.

Так, 05.01.2022 року, в приміщенні Маньківської селищної ради, за участі голови Маньківської селищної ради Валерія Івасюка, керівника та спеціалістів відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою, було проведено робочу зустріч із орендарями та землекористувачами таких сіл як: Добра, Нестерівка та Подібна. В ході зустрічі проведено роз’яснювальну роботу по питаннях аналізу використання земельних ресурсів суб’єктами господарювання, недопущення втрат до бюджету, а також про укладення додаткових угод щодо збільшення орендної плати за використання орендованих земельних ділянок.

Фото без описуФото без описуФото без опису

06.01.2022 року селищним головою та відділом земельних відносин, екологічних питань та благоустрою проведено робочу нараду із старостами усіх населених пунктів Маньківської територіальної громади по вищевказаним питаннях, на якій старостам доручено запросити орендарів, які використовують землі на підконтрольній їм території, для підписання заяв про внесення змін до діючих договорів оренди, шляхом укладення додаткових угод.

10.01.2022р. – с.Добра, с.Нестерівка, с.Подібна

11.01.2022р. – с.Дзензелівка, с.Киищенці, с.Кривець