Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Нестерівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Дата: 16.02.2022 12:22

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Нестерівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області  (місце знаходження: вулиця Шкільна, буд. 3, с.Нестерівка, Уманський район Черкаська область, 20140)

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Нестерівський заклад загальної середньої освіти                  І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області

вулиця Шкільна, буд. 3, с.Нестерівка, Уманський район Черкаська область, 20140

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальноїсередньоїосвіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та преміївстановлюютьсязгідно з контрактом, відповідно до постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праціпрацівників на основіЄдиноїтарифноїсіткирозрядів і коефіцієнтів з оплати праціпрацівниківустанов, закладів та організаційокремихгалузейбюджетноїсфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифнихрозрядівпрацівниківнавчальнихзакладів, установосвіти та науковихустанов»

Кваліфікаційнівимогидо керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальнусереднюосвіту»

Керівником закладу загальноїсередньоїосвітиможе бути особа, яка є громадяниномУкраїни, вільноволодіє державною мовою, маєвищуосвітуступеня не нижчемагістра, стаж педагогічної та/абонауково-педагогічноїроботи не меншетрьохроків (крімкерівниківприватних, корпоративнихзакладівосвіти), організаторськіздібності, стан фізичного і психічногоздоров’я, що не перешкоджаєвиконаннюпрофесійнихобов’язків, пройшлаконкурснийвідбір та визнанапереможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпнийперелік, кінцевий строк і місцеподаннядокументів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняттявакантної посади директора комунального закладу освітиособистоподаєтакідокументи:

заява про участь у конкурсі з наданнямзгоди на обробкуперсональнихданихвідповідно до Закону України "Про захистперсональнихданих";

автобіографія та/або резюме (за виборомучасника конкурсу);

копія паспорта громадянинаУкраїни;

копія документа про вищуосвіту (з додатком, що є йогоневід’ємноючастиною) не нижчеосвітньогоступенямагістра (спеціаліста);

документ, щопідтверджуєвільневолодіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутністьсудимості;

довідка про проходженняпопереднього (періодичного) психіатричногоогляду;

мотиваційний лист, складений у довільнійформі.

Особа моженадатиіншідокументи, щопідтверджуютьїїпрофесійні та/абоморальніякості.

Прийом документів здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради з 12.01.2022 по 10.02.2022 включно до 17.00  за адресою: смт Маньківка, вул. Шевченка, 19

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

18.02.2022  о 10.00у приміщенні відділу освіти, молоді та спортуМаньківської селищної ради Черкаської області

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

• Подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

Протягомп’ятиробочихднів з дня завершення строку поданнядокументів для участі в конкурсіконкурснакомісія:

• перевіряєподанідокументищодовідповідностіустановленимвимогам;
  • приймаєрішення про допущення та/абонедопущення до участі у конкурсі;
  • оприлюднює на офіційномувеб-сайті засновника тавідділу освіти,молоді та спорту перелікосіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).
  • Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представникамиорганівгромадськогосамоврядування такого закладу.
  • Перевірказнаннязаконодавства  у сфері загальної середньої освіти;
  • Перевірка професійних компетентностей шляхом письмовоговиконанняситуаційногозавдання
  • Публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальноїсередньоїосвіти, а такожнаданнявідповідей на запитаннячленівконкурсноїкомісії в межах змісту конкурсного випробування.

21.02.2022 - оприлюдненнярезультатів конкурсного відбору (протягом 2 робочих днів після завершення конкурсного відбору)

24.02.2022– укладання трудового договору (контракту)  з переможцем конкурсу, підписання наказу про призначення на посаду директора закладу освіти (протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення)

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронноїпошти особи, яка уповноваженанадаватиінформацію про конкурс та прийматидокументи для участі у конкурсі

Юдченко Наталія Петрівна, методист методичної служби відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради, 6-15-67, m_rmk@ukr.net