Дбаємо про безпеку населених пунктів Маньківської громади разом

Дата: 13.01.2022 12:33

З настанням несприятливих погодних умов працівниками КП «Комунальник -М» Маньківської селищної ради та старостами громади проводяться роботи з очищення та посипання піщано-сольовою сумішшю тротуарів і доріг населених пунктів громади. Для роботи залучена спеціалізована техніка.

с.Добра

Закликаємо водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції на автошляхах, уникати ризикованих маневрувань і бути обачними на шляхопроводах, мостах, спусках і підйомах.

с.Молодецьке

Враховуючи ожеледицю, дотримуватися правил дорожнього руху необхідно і пішоходам, зокрема рухатися тротуарами з обережністю, переходите вулицю лише в установлених для цього місцях та не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, що рухається.