ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 13.01.2022 16:44

Фото без описуВиконавчий комітет Маньківської селищної ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування :

1. Провідний спеціаліст відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Маньківської селищної ради Черкаської області.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України:  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

2. Провідний спеціаліст - юрисконсульт відділу юридичного забезпечення виконавчого комітету Маньківської селищної ради Черкаської області.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні»«Про службу в органах місцевого самоврядування»«Про державну службу»«Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

3. Провідний спеціаліст – еколог відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради Черкаської області.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України:  «Про місцеве самоврядування в Україні»«Про службу в органах місцевого самоврядування»«Про державну службу»«Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Особова картка ( форма П-2 ДС).

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2021 рік.

4. Копія паспорта.

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

7. Копія документів про освіту.

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається  головним спеціалістом з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно -

господарської роботи виконавчого комітету селищної ради за адресою:      Черкаська область смт Маньківка вул. Шевченка, 9,  тел. 6-10-82.

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування Маньківської селищної ради Черкаської області

1.  Громадянство  України.

2.  Наявність вищої освіти  не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

3.  Знання Конституції України, Законів України: «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», « Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади Маньківської селищної  ради Черкаської області.

4.  Вільне володіння державною мовою.

5.  Володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.

Розпорядження від 10.01.2022 року № 5-ОС "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування".