Зросла вартість оформлення біометричних документів громадянина України

Дата: 25.01.2022 16:55

Фото без описуШановні  громадяни, просимо звернути увагу, що з 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінило  вартість бланків біометричних документів. Зміна вартості пов`язана із підвищенням цін на сировину та матеріали. У зв’язку з цим зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Оформлення ID-картки до 20 робочих днів складає 372 гривні,    до десяти робочих днів – 498 гривень;

Оформлення закордонного паспорта до 20 робочих днів коштує 733 гривні, до семи робочих днів, у разі наявності підстав – 1085 гривень.

Маньківський сектор УДМС у Черкаській області