Сімнадцята сесія Маньківської селищної ради VIII скликання переноситься на 10 лютого 2022 року

Дата: 27.01.2022 12:23

У зв’язку з відсутністю кворуму за даними реєстрації чергова 17 сесія Маньківської селищної ради VIII скликання, яка була запланована на 27 січня, не відбулася.

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більша частина депутатів від загального складу ради.

Загальний склад ради – 26 депутатів

Присутніх на засіданні (станом на 10.00 год) – 12 осіб (11 депутатів  + селищний голова)

Зареєстровані на засіданні (станом на 10.30 год) – 12 депутатів

Відсутні депутати з поважних причин – 14.

Користуючись нагодою, депутати обговорили епідемічну ситуацію із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19 та перебіг вакцинації в нашій громаді. З інформацією щодо порушеного питання перед присутніми виступив очільник Маньківської "первинки" Ігор Наумець.

Відповідно до розпорядження голови від 27.01.2022 року № 9-ОД пленарне засідання чергової 17 сесії Маньківської селищної ради VIII скликання переноситься на 10 лютого 2022 року.