16 лютого Указом Президента України оголошено Днем єднання

Дата: 16.02.2022 08:47

Шановні мешканці Маньківської громади ! 16 лютого Указом Президента України №53/2022 оголошено Днем єднання! У буремні часи гуртування зусиль – ознака сили духу та підтримки! Сьогодні о 10:00 годині Гімн України звучатиме у містах та містечках, селах та мегаполісах пролунає Гімн і на площі перед Маньківським селищним центром культури та дозвілля.

Тому, закликаємо усіх жителів громади – одягнемо завтра синьо-жовту стрічку, піднімемо Державний Прапор України на будинках і спорудах нашої громади!

Розкажемо про це усьому світу у соцмережах! Підтримаємо національну самоідентичність, патріотичний дух, силу єднання!

Віримо у стійкість позицій нашої держави та силу ЗСУ!

Все буде Україна!