На Маньківщині вшанували воїнів - інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 17:05

Сьогодні, 15 лютого, на Маньківщині вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 33-у річницю виведення військ з Афганістану.

Фото без описуФото без опису

Воїни-інтернаціоналісти, працівники виконавчого апарату селищної ради спільно з очільником Маньківської громади Валерієм Івасюком та заступником голови Уманської  районної державної адміністрації Сергієм Жорницьким поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям з надією на те, що війна більше не відбиратиме життя молодих, сповнених оптимізму та життєвої енергії мужніх синів України.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув на чужій землі, в чужій країні, на чужій для нього війні.

Селищний голова Валерій Івасюк подякував воїнам-інтернаціоналістам за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку.

Також, в цей день ветерани-афганці,  очолювані головою Маньківської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександром Кравченком, побували на могилах своїх побратимів, які загинули під час кровопролитної війни в Афганістані у 80-х роках та поклали квіти до пам’ятників.