Прагнемо миру, але вчимося себе захищати: для освітян провели навчання на випадок виникнення надзвичайних ситуацій військового характеру

Дата: 18.02.2022 08:10

16 лютого на базі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького організовано навчання для педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, працівників органів управління освітою області. Захід відбувся за дорученням заступниці голови Черкаської ОДА Лариси Кошової та за сприяння Управління освіти та науки Черкаської ОДА.

У рамках навчання освітян ознайомили з положеннями Закону України «Про основи національного спротиву».

Присутні вивчили порядок дій під час ускладнення військово-політичної обстановки для збереження свого життя та здоров’я. Зокрема обговорили поведінку під час обстрілу, алгоритм дій при авіанальотах, під час виникнення надзвичайних ситуацій військового характеру.

Принагідно переглянули вміст аптечки та «тривожної валізи» на випадок надзвичайних ситуацій.

Окремо зупинилися на елементах надання першої медичної допомоги.

Також учасники заходу мали нагоду ознайомитися зі зразками сучасної зброї, що використовується під час конвенційних бойових дій.

За інформацією Управління освіти та науки Черкаської ОДА