Територіальна оборона покликана гарантувати безпеку та захищати стратегічно важливі об’єкти.

Дата: 23.02.2022 09:10

Брязкання зброєю Росією ставить на перше місце сьогодні питання прискорення формування територіальної оборони по всій Україні. Днями голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук провів зустріч із сільгоспвиробниками та приватними підприємцями, для вирішення питання додаткового фінансування тероборони району.

Учасники зустрічі мали можливість побачити результати проведених робіт з облаштування місця дислокації батальйону тероборони. Наразі батальйон територіальної оборони Уманщини сформований, завершується його облаштування, але є ряд важливих питань, які необхідно вирішувати.

Територіальна оборона покликана гарантувати безпеку на Уманщині, захищати стратегічно важливі об’єкти.