Звернення очільника громади Валерія Івасюка до жителів громади !!!

Дата: 24.02.2022 15:20

Шановні жителі громади ! У звязку з подіями, що відбуваються, просимо усіх зберігати максимальний спокій та не піддаватися панічним настроям.  Усі служби громади працюють у штатному режимі, заклади освіти на дистанційному навчанні. Всі завдання для забезпечення мобілізації та стабільної ситуації виконуються.

Вам необхідно підготувати запас харчів та питної води на кілька днів; "тривожні валізки", продумати можливі укриття біля ваших помешкань і по можливості  залишатися вдома!

Слідкуйте за повідомленнями на офіційній веб-сторінці Маньківської селищної ради та на нашій сторінці у фейсбуці, отримуйте і орієнтуйтесь на інформацію лише з офіційних джерел.

Віримо Збройним Силам України та підтримуємо їх!