Оперативна інформація по Маньківській громаді станом на 10:00 год. 26 лютого 2022 року

Дата: 26.02.2022 11:35

1. Надзвичайний ситуацій та істотних порушень не виявлено. Ситуація контрольована.
  2. З 25.02.2022 року на постійному бойовому чергуванні на території громади знаходиться рота охорони, а також формування громадської оборони. Вказані підрозділи координуються відділом поліції та військоматом.

Шановні жителі громади!

Просимо вас зберігати спокій, довіряти лише офіційним джерелам інформації,  дотримуватись наступних правил:

• НАГОЛОШУЄМО, що з 22.00 до 06.00 комендантська година. Рух по вулицям громадянам та транспортним засобам категорично заборонений! Просимо дотримуватись режиму, щоб не додавати роботи групам охорони.
  • Особливе прохання до батьків: контролюйте поведінку дітей, не дозволяйте самостійно пересуватися в темну пору доби з освітлювальними засобами.
  • В разі виявлення підозрілих осіб, предметів, порушення громадського порядку, будь-яких міток червоного або білого кольору (фарба, скотч, пластик) телефонувати безпосередньо до чергової частини відділу поліції за номером: (04748) 6-15-02 (лінії Національної поліції «102» перевантажені)
  • Керівникам підприємств, власникам торгівельних точок, приватних будинків обов’язково вимикати освітлення у темну пору доби. Прохання вимикати вуличні ліхтарі, що живляться не від загального вуличного освітлення.
  • Мешканцям багатоквартирних будинків перевірити горища та виходи на дахи (мають бути замкнені), обов’язково ВІДКРИТИ входи у підвальні приміщення, по можливості підготувати там умови  для перебування під час повітряної атаки:
  • Здійснити прибирання;
  • Зробити запас питної води;
  • Облаштувати місця для сидіння;
  • Заздалегідь підготувати теплі ковдри, пледи.

Оповіщення про можливу повітряну атаку здійснюються поданням звукового сигналу сирени, сигналом клаксона рухомого автомобіля (села)

та повідомленням в Інтернеті офіційними джерелами інформації