Оперативна інформація по громаді станом на 11.00 28.02.2022 року

Дата: 28.02.2022 11:07

1. Надзвичайних ситуацій та істотних порушень не виявлено. Ситуація контрольована. Дякуємо нашим захисникам!
  2. Надаємо роз’яснення щодо оповіщення про сигнали тривоги:

Маньківська селищна рада отримує сповіщення про повітряну тривогу лише від офіційних джерел інформування, дана інформація обов’язково підтверджується частиною державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС та відділення поліції.

Сигнали сирени:

Довгий сигнал сирени протягом 10 хвилин – Повітряна тривога! Всім в укриття!

Один короткий  сигнал сирени – Відбій тривоги!

1. На території громади на час воєнного стану продаж алкоголю заборонено!!! (рішення виконавчого комітету від 28.02.2022 №35-22)
  2. Громадянам, які прибули на тимчасове проживання із інших населених пунктів прохання відмітитися: смт Маньківка - Маньківська селищна рада, села – старостати.