Оперативна інформація по громаді станом на 11.00 06.03.2022 року

Дата: 06.03.2022 11:44

Надзвичайних ситуацій та істотних порушень не виявлено. Ситуація контрольована. Дякуємо нашим захисникам!

Депутати Маньківської селищної ради підписали відкритого листа до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, Послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо негайного закриття неба над Україною.

Ми, депутати Маньківської селищної ради VIII скликання, звертаємось до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба.

Діяти потрібно негайно!