Депутати та члени виконавчого комітету Маньківської територіальної громади підписали відкритого листа до Урядів та парламентів країн-членів НАТО щодо негайного закриття неба над Україною

Дата: 06.03.2022 11:45

Депутати та члени виконавчого комітету Маньківської селищної ради підписали відкритого листа до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, Послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо негайного закриття неба над Україною.

Ми, депутати Маньківської селищної ради VIII скликання, звертаємось до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба.

Діяти потрібно негайно!