Оперативна інформація по громаді станом на 11.00 09.03.2022 року

Дата: 09.03.2022 11:00

Надзвичайних ситуацій та істотних порушень не виявлено. Ситуація контрольована. Дякуємо нашим захисникам! Повідомляємо, що наказом Уманської районної військової адміністрації на території Уманського району запроваджено комендантську годину з 19.00 до 06.00.

Вона забороняє рух транспортних засобів, крім служб екстреної медичної допомоги, транспортних засобів спеціального призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових пристроїв та автомобілів, рух яких дозволено за спеціальними перепустками.

Настійливо просимо обмежити використання пального, оскільки ситуація щодо постачання в області напружена, будьте економними і заощадливими, адже в разі гострого дефіциту першочергово буде заправлятися транспорт ЗСУ та тероборони.

Увага! Усім чоловікам віком від 18 до 60 років, що перебувають на території Маньківської селищної громади з’явитися для реєстрації у військомат за адресою вулиця Соборна, 2.