Уманщина отримала гуманітарну допомогу з Румунії

Дата: 10.03.2022 09:07

Весь цивілізований світ об'єднався задля підтримки України у її боротьбі з російським  окупантом. До нас постійно надходить військова, гуманітарна та фінансова допомога.

Голова Уманської районної державної адміністрації розповів, що гуманітарну допомогу отримав і Уманський район. І це надзвичайно важливо не лише для забезпечення тероборони, а й, насамперед, підтримки біженців.

"Уманський район зараз став транзитним пунктом для біженців зі східних регіонів України, тому потребує дуже багато гуманітарної допомоги, – зазначив Ігор Миклащук. – Від народу Румунії ми отримали найнеобхідніше:

продукти харчування – вода, консерви, крупи, вермішель, солодощі, цукор;

гігієнічні засоби – шампуні, гелі, підгузки, зубні пасти та щітки;

одяг та взуття;

ковдри та пледи.

Дякую за організацію волонтерів голові Союзу українців в Румунії, депутату парламенту Румунії Миколі Петруцькому".

Незважаючи на те, що росія намагається заблокувати логістичні канали, Європа продовжує допомагати Україні. Адже друзі пізнаються в біді!