Оперативна інформація по громаді станом на 16.00 14.03.2022 року

Дата: 14.03.2022 16:26

Надзвичайних ситуацій та істотних порушень не виявлено.  Ситуація контрольована. Дякуємо нашим захисникам!  Наголошуємо, що наказом Уманської районної військової адміністрації на території Уманського району запроваджено комендантську годину

з 19.00 до 06.00!!!

Шановні жителі громади!

З метою забезпечення життя і здоров’я жителів громади, для уникнення аварійних ситуацій, пов’язаних з використанням газу в побуті за несанкціонованого відновлення газопостачання, Маньківське відділення ПрАТ «Уманьгаз» просить негайно поінформувати про заселення домоволодінь, що забезпечені доступом до користування природним газом, але тривалий час не використовувалися для проживання людей за телефонами:

+380674570346 (можна подати інформацію через Viber)

(04748) 6-25-22

(04748) 6-25-52

Шановні тимчасово переміщені жителі громади!

За консультаціями і допомогою із соціальних питань просимо звертатися до відділу соціального захисту за телефоном:

(04748 6-40-23) або за адресою вул. Соборна 3

Центр надання соціальних послуг здійснює збір інформації щодо потреб сімей переселенців, в яких є неповнолітні діти, за можливості надає необхідну допомогу. Прохання усіх, хто тимчасово оселився у селищі Маньківка і потребує допомоги, звернутися за телефоном: +380 (96) 939 98 90 або у Центр за адресою вул. Соборна 13 (вхід збоку приміщення)