Оперативна інформація по громаді станом на 17.00 16.03.2022 року

Дата: 16.03.2022 17:04

Надзвичайних ситуацій та істотних порушень не виявлено. Ситуація контрольована.  Дякуємо нашим захисникам!  Увага! Усім чоловікам віком від 18 до 60 років, що проживають та тимчасово перебувають на території Маньківської селищної громади з’явитися для реєстрації та постановки на облік у військомат за адресою вулиця Соборна, 2. В разі неявки громадяни будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.

Також нагадуємо про необхідність реєстрації у Маньківській селищній раді або старостатах усіх тимчасово переміщених осіб, що прибувають на тимчасове проживання у громаду.

Шановні жителі громади та  керівники сільськогосподарських підприємств!

Наголошуємо, що у період сезонних весняно-польових робіт сільскогосподарська техніка може працювати під час комендантської години, але ці роботи мають бути узгодженні із старостами відповідних населених пунктів, поліцією та ротою охорони.

Шановні жителі громади!

Просимо вас не ігнорувати сигнали оповіщення про тривогу, слідувати в укриття або обирати безпечні місця в своїх помешканнях.