Щодо взяття на облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які приїхали з інших регіонів України

Дата: 22.03.2022 16:37

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» та з метою забезпечення безпеки дітей у період проведенн воєнних дій, що відбуваються на території України, служба у справах дітей веде облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів/піклувальників, патронатних сімей та дітей без батьків, законних представників, які прибули до громади з інших регіонів .

Облік ведеться з метою координації переміщення дітей в межах України та виїзду дітей за межі України, з’ясування їх місця перебування, стану здоров’я, психологічного та фізичного стану дітей, умов їх утримання.

Облік таких дітей має містити інформацію:

- прізвище, ім’я, по батькові дитини, дату народження;

-місце походження дитини (для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування) ;

- адреса, звідки прибула дитина ;

- прізвище ім’я по батькові особи / осіб, у супроводі якої / яких переміщена / виїхала дитина, її контактні дані.

- місце, де перебуває дитини наразі (адреса, ПІБ до кого прибули);

Також, прохання інформувати службу у справах дітей Маньківської селищної ради, яка знаходиться за адресою смт.Маньківка вул.Соборна,3 каб. 7, про подальше переміщення дітей в межах України та виїзду їх за межі України.