УВАГА! СВІТЛОМАСКУВАННЯ!

Дата: 27.02.2022 15:38

Фото без описуДоводимо до відома мешканців громади, керівників підприємств, установ, організацій вимоги про необхідність дотримання режиму світломаскування в темну пору доби. Такий режим буде існувати протягом воєнного стану. Заборонено освітлення (підсвічування) антен, труб, антенно-щоглових споруд, опор, веж, щогл, будівель, вивісок з власною назвою магазинів інших інженерних споруд, приватних домоволодінь, вулиць.

Мешканці приватного сектору – вимикайте все вуличне освітлення в своєму подвір'ї та поруч з ним у темний час доби!!!  Нагадуємо, що з метою безпеки мешканців громади тимчасово припинено зовнішнє електропостачання на лініях електропередачі (світломаскування).

Окрім того під час комендантської години пересуватися дозволяється лише в укриття і лише тоді, коли лунають сирени повітряної тривоги.

Максимально зберігайте спокій.

Громада живе та працює в спокійному, посиленому режимі.