СБУ викрила чергового ворожого проросійського інтернет-агітатора

Дата: 04.04.2022 09:12

Фото без описуСлужба безпеки України припинила злочинну діяльність жителя Черкащини, який через заборонені соцмережі агітував за порушення територіальної цілісності України.

Деструктивний контент він поширював через пропагандистські сайти заборонені в Україні.

Зловмисник популяризував угруповання бойовиків ОРДЛО. Також розповсюджував провокаційні матеріали із закликами визнання незалежності «Л/ДНР».

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та засоби зв’язку із доказами злочинних дій.

Наразі слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозруза ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання зловмиснику міри запобіжного заходу.

Заходи з викриття проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.