Дата: 08.04.2022 09:21

На виконання частини четвертої статті 264 Кодексу Адміністративного Судочинства України повідомляємо, що Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 04.04.2022 року прийнято до розгляду та відкрито загальне позовне провадження у справі № 580/1745/22 за позовом Миклащука І.М. від імені Уманської районної державної адміністрації Черкаської області Уманської районної військової Адміністрації Черкаської області до Маньківської селищної ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області про визнання протиправним і скасування рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 28.02.2022 № 35-22 «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Маньківської селищної територіальної громади».

Призначено підготовче засідання на 12 травня 2022 року об 11 год. 00 хв. що буде проводитись одноособово суддею Бабич А.М. у залі Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117.

Додатково повідомляємо, що 07.04.2022 виконавчим комітетом Маньківської селищної ради прийнято рішення № 43-22 «Про відмінну дії рішення виконавчого комітету «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Маньківської селищної територіальної громади».